Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 20:02

АНТОНІВСЬКИЙ НВК

Меню сайту
Форма входу

Список дітей

Вихователь дошкільної групи  Крайсвітня  Тетяна  Дмитрівна

Список

вихованців ДНЗ при Антонівському НВК

на 2017-2018 н.р.

ПІБ дитини

Дата народження

Домашня адреса

Інформація про підвіз шкільним автобусом

1

Барабан Володимир Володимирович

30.11.2012

с.Новомиргородка вул.Садова,33

+

2

Бойко Артур Володимирович

07.06.2013

с.Володимирівка вул.Горького,11

+

3

Гайдрих Артур Олександрович

04.08.2013

с.Колос вул.Яблунева,27

+

4

Квас Денис Сергійович

04.03.2012

с.Володимирівка вул.Горького,31

+

5

Поляк Данііл

Іванович

05.10.2013

с.Володимирівка вул. Матросова,10

+

6

Сердюк Тетяна Анатоліївна

08.01.2012

с.Геленджик вул.Степова,10

+

7

Чала Вікторія Олександрівна

21.08.2013

с.Новомиргородка вул.Садова,51

+

 

Список вихованців ДНЗ на 2016-2017 н.р.

ПІБ дитини

 

Дата

народження

Домашня адреса

1

Манзенко Роман Вікторович

29.09.2009

с.Антонівка вул.Центральна,79

2

Квас Денис Сергійович

04.03.2012

с.Володимирівка вул.Горького,31

3

Подгорний Данило Олександрович

23.02.2011

с.Антонівка вул.Гагаріна,3

4

Сердюк Тетяна Анатоліївна

08.01.2012

с.Червонокозацьке, вул.Степова,10

5

Чалий Дмитро Олександрович

23.08.2010

с.Новомиргородка вул.Садова,51

6

Чала Вікторія Олександрівна

21.08.2013

с.Новомиргородка вул.Садова,51

7

Ісаян Станіслав Андрійович

18.11.2010

с.Антонівка вул.Центральна,50

8

Барабан Володимир Володимирович

30.11.2012

с.Новомиргородка вул.Садова,33

 

Список
дітей дошкільної групи
при Антонівському НВК
на 2015 -2016 н.р.

1. Манзенко Роман

2. Квас Денис

3. Подгорний Данило

4. Сердюк Тетяна

5. Чалий Дмитро

Список
дітей дошкільної групи
при Антонівському НВК
на 2014-2015 н.р.

1. Давиденко Аміна

2. Манзенко Роман

3.Манзенко Ольга

4. Чалий Дмитро

5. Удовиченко Аліна

6. Бойко Тетяна

7. Прокопчук Богдан

8. Сердюк Максим

Список
дітей дошкільної групи
при Антонівському НВК
на 2013-2014 н.р.

1. Поляк Станіслав

2. Подгорна Катерина

3. Бойко Тетяна

4. Козлов Артем

5. Двірник Анастасія

6.Шпак Вікторія

7. Манзенко Роман

8. Манзенко Ярослав

9. Удовиченко Аліна

Список
дітей дошкільної групи
при Антонівському НВК
на 2012-2013 н.р.
 

1. Ярошкіна Вероніка Олександрівна             
2. Околиця Ельвіра Павлівна
3. Філоненко Радіон Віталійович
4. Сергієнко Євген Юрійович
5. Гришаєнко Ганна Ігорівна
6. Матвієнко Олексій Сергійович
7. Підгорна Катерина Олександрівна
8. Двірник Анастасія Володимирівна
9. Шпак Вікторія Олександрівна



 
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 45
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz